Ticker *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET *** For security reasons, please trade STO ONLY at EXMARKETS and LIVECOIN.NET ***

STONE    THE REAL COIN

 

BEST OF BOTH WORLDS

ICO Portal ICO Portal

THE STONE COIN

HAKKIMIZDA

WHITEPAPER

THE STONE COIN

SSS

BASIN

ANASAYFA

ONE PAGER

GAYRIMENKUL

DISCLAIMER

Der STONE COIN ist für den direkten oder indirekten Verkauf oder Vertrieb in die oder in den Vereinigten Staaten von Amerika (USA) sowie an US-Staatsbürger, Personen mit Wohnsitz in den USA und Inhaber von US-Greencards weder zugelassen noch vorgesehen.

Der STONE COIN ist für den direkten oder indirekten Verkauf oder Vertrieb in Staaten, in denen eine derartige Kryptowährung nicht zulässig ist, sowie an deren Bürger weder zugelassen noch vorgesehen. Für die vorgenannten Personenkreise sind der Bezug von und der Handel mit STONE COIN damit definitiv ausgeschlossen. Der Inhalt dieser Webpage richtet sich damit in keiner Weise an die vorgenannten Personenkreise.

 

 

The STONE COIN is neither envisaged nor admitted for direct or indirect sales or distribution in the United States of America (USA) or to people who are either US citizens or owners of a Greencard or residents of the United States of America (USA). The STONE COIN is neither envisaged nor admitted for direct or indirect sales or distribution in countries where such a cryptocurrency is forbidden neither to the citizens of those countries.The group of people mentioned above is therefore definitively excluded from the acquisition and the trading of the STONE COIN. ‘ The content of this webpage does in no way address this group of people mentioned above.

Diesen Disclaimer habe ich verstanden und akzeptiere ihn.

I understand and accept this disclaimer.

THE STONE COIN

12 NOKTAYLA STONE COIN

 

Amacımız, STONE COIN ile etkili bir GERÇEK KALKAN'a (REAL SHIELD) sahip sürdürülebilir, saygın ve geleceğe yönelik bir ödeme Token'i piyasaya sunmaktır.

ETKİLİ GERÇEK

KALKAN (REAL SHIELD)

ŞEFFAFLIK

BÜYÜYEN GERÇEK KALKAN (REAL SHIELD)

ÖDEME VE KABUL MERKEZLERİ

Token ihracından alınan net sermaye (= maliyetler / vergiler dahilinde) uluslararası fırsatları dikkate alarak sürdürülebilir bir Avrupa gayrimenkul portföyünün geliştirilmesine yatırılmaktadır. STONE COIN bununla birlikte etkili bir GERÇEK KALKAN’a (REAL SHIELD) sahiptir.

 

GERÇEK KALKAN (REAL SHIELD), şirketin ve bununla birlikte ödeme aracı Token için kabul noktası ağının uzun vadeli varlığını korumayı hedeflemektedir.

 

GERÇEK KALKAN (REAL SHIELD) kalıcı olarak güvence altına alınmıştır. Token sahipleri gayrimenkul portföyüne veya bunların kazançlarına doğrudan veya dolaylı olarak erişemezler. Token sahipleri gayrimenkul portföyü ve bunun gelir haklarına sahip değillerdir. Gayrimenkul portföyü, THE STONE COIN AG'nin tek mülkiyetinde ve kalıcı yönetimindedir.

Ön yatırım ICO'nun tamamlanmasından hemen sonra başlayacak olan gayrimenkul portföyünün yapısı, THE STONE COIN AG'nin web sitesinde sürekli olarak belgelenecektir.

 

Bu, GERÇEK KALKAN‘ın (REAL SHIELD) gelişimine ve kapsamına doğrudan bir bakış sağlayacaktır.

Gayrimenkul portföyünden elde edilen net gelirler, STONE COIN AG'ye aittir ve bu şirket tarafından bütünüyle biriktirilmekte ve GERÇEK KALKAN‘ın (REAL SHIELD) genişlemesinde kullanılacaktır.

 

Buna ek olarak, profesyonel varlık yönetimi ve odaklı bir yatırım stratejisi, GERÇEK KALKAN‘ın (REAL SHIELD) kalıcı olarak genişletilmesini hedeflemektedir.

STONE COIN blockchain tabanlı bir ödeme Token'idir (ödeme veya para birimi belirteci olarak da bilinir).

 

Klasik bir ERC20 tokeni olarak, işlemler için bir kripto para birimi olarak kullanma seçeneği sunar. Token, sahibine başka haklar tanımamaktadır.

 

Kabul noktaları şu anda ICO'nun tamamlanmasından sonra ödeme aracı olarak kabul edecek olan STONE COIN üzerine çalışmaktadır.

 

GERÇEK KALKAN (REAL SHIELD) kabul ağının kurulmasını ve sürekli çalışmasını sağlamaktadır. THE STONE COIN AG, kabul ağının uzun vadede çalışmasını garanti etmektedir.

 

SABİT TOKEN SAYISI

 

KRYPTO TOKEN'İN BORSA KATILIMI

GAYRİMENKUL PORTFÖYÜNDE DOĞRUDAN KATILIM

İKİ DÜNYANIN EN İYİSİ

Yayılan STONE COIN'lerin sayısı bir milyar tokenla sınırlıdır.

 

Başka madencilik yok.

 

Tüm tokenlar pazara sürülecektir.

 

Bu GERÇEK KALKAN‘ın (REAL SHIELD) değerinin, token miktarındaki müteakip artışla seyreltilmemesini sağlayacaktır.

İlgili kripto borsaları / pazar yerleri hakkında STONE COIN'in hedeflenen listesi, token sahiplerine piyasaya ve STONE COIN'in fiyat gelişimine katılma fırsatı sunmaktadır.

 

Ayrıca borsa listeleri STONE COIN'in satışı yoluyla kısa vadeli bir likidite seçeneği sunmaktadır.

 

Gayrimenkul portföyünün inşaatı tamamlandıktan sonra en geç 20 Haziran 2022 tarihinden itibaren THE STONE COIN AG'nin hisselerinin piyasaya sürülmesi planlanmaktadır.

 

Hisse senetlerine, gerçek para birimlerine ve ilgili yasal düzenlemeler tarafından izin verildiği taktirde, hisselerin iktisap edilmesi için ödeme aracı olarak nakit tokenları (STONE COIN da dahil) kabul edilecektir.

 

Token sahipleri daha sonra Avrupa gayrimenkul portföyüne doğrudan katılabilir ve yatırım yapabilir.

GERÇEK KALKAN (REAL SHIELD) kabul ağının kurulmasını ve sürekli çalışmasını sağlamaktadır.THE STONE COIN AG, kabul ağının uzun vadede çalışmasını garanti etmektedir.

 

Gayrimenkul portföyünün gelirleri, şirketin ve bununla birlikte ödeme aracı Token için kabul noktası ağının uzun vadeli varlığını korumayı sağlayacaktır.

 

OPSİYONEL FİZİKSEL ÇEVRİMDIŞI CÜZDANI

KURALLARA UYGUN

PROFESYONEL BIR YÖNETIM

25% ICO ÖNCESI YATIRIM BONUSU

STONE COIN, doğrudan THE STONE COIN AG'den alınarak istenilen Wallet'e transfer edilebilir ve ayrıca, STONE COIN-WALLET fiziki cüzdan ile de temin edilebilir.

 

Bu, STONE COIN ürününün çevrimdışı depolama seçeneğine sahip, karmaşık olmayan çevrimdışı bir cüzdandır.

 

Sadece STONE COIN-CÜZDAN'ın sahibi, STONE COIN'u başka bir cüzdana ne zaman aktaracağını belirler.

 

Yetkili denetleme otoritesi (FMA) STONE COIN'ı lisans gerektirmeyen ve kısıtlamasız bir ödeme Token'i (payment token) olarak sınıflandırmaktadır. STONE COIN bu nedenle ne bir güvenlik Token'i ne de bir varlık (backed) Token'idir.

 

FMA, Lihtenştayn Prensliği'nin yetkili denetleme makamı olarak FMAG'nın (Finansal Piyasalar Denetim Yasası) 5.Maddesi (1) kapsamında belirtilen özel yasalara tabidir. STONE COIN’ın yayılması ve satışı ile STONE COIN'ın ödeme ve kabul noktaları ağının işletilmesi FMA'nın mevcut tasdiki ile bu özel yasalardan birine tabi değildir. STONE COIN böylece bir ödeme aracı olarak yaygınlaştırılabilir, satılabilir ve kullanılabilir.

 

THE STONE COIN AG tüm ilgili yasal gerekliliklere uygundur. STONE COIN, Liechtenstein Durum Tespiti Yasası (SPG) ve İsviçre Kara Para Aklama Yasası (GwG) ve Müşteri İlkesini Tanıma (KYC) kesinlikle regule ve uyuludur.

THE STONE COIN AG gerçek anlamda tipik bir Start-Up değildir.

 

Nitelikli kripto, finansal ve gayrimenkul piyasası uzmanlığı konularında deneyimli uluslararası yönetim ekibi, köklü ve profesyonel bir yönetim sağlamaktadır.

 

 

HAKKIMIZDA

DENEYİMLİ ULUSLARARASI YÖNETİM EKİBİ

 

Nitelikli kripto, finansal ve gayrimenkul piyasası uzmanlığı, ayrıca pazarlama ve etik konularında deneyimli uluslararası yönetim ekibi, köklü ve profesyonel bir yönetim sağlamaktadır.

Rolf Jeker
Rolf Jeker
Expert for strategic business development

CEO and member of the supervisory board of JECO AG, Wollerau

Consultant for Strategic Business Development and Marketing

Expert for recycling systems all over the world

Former CEO and member of the supervisory board of Immark AG, Regensdorf

LinkedIn
Markus Bleiker
Markus Bleiker
Real Estate Expert

CEO of Aarim Development AG – (Real Estate Development), Zürich

President of Genossenschaft der Baufreunde, Zürich

President of the supervisory board of Aandarta AG, Bülach

Former CEO Siedlungsgenossenschaft Sunnige Hof, Zürich

Former CEO Aareon Schweiz AG, Bülach

LinkedIn
Werner Diem
Werner Diem
Expert in Finance and Insurances

President of the supervisory board of Diem Versicherungen AG, Frick

Member of the supervisory board of Limmatier Invest AG, Baar

Davor Unternehmensberater bei AXA Winterthur

LinkedIn
Tayfun Celiker
Tayfun Celiker
Manager at various media companies (NZZ, Tamedia)

Director at SVIT (Swiss Association of the Real Estate Industry Switzerland)

Board of Directors in various Swiss companies

Expert and Consultant for Relationship Management

LinkedIn
ICO Portal ICO Portal
ICO Portal ICO Portal
ICO Portal ICO Portal
ICO Portal ICO Portal
ICO Portal ICO Portal
ICO Portal ICO Portal
Rolf Jeker
Rolf Jeker
Expert for strategic business development

CEO and member of the supervisory board of JECO AG, Wollerau

Consultant for Strategic Business Development and Marketing

Expert for recycling systems all over the world

Former CEO and member of the supervisory board of Immark AG, Regensdorf

LinkedIn
Markus Bleiker
Markus Bleiker
Real Estate Expert

CEO of Aarim Development AG – (Real Estate Development), Zürich

President of Genossenschaft der Baufreunde, Zürich

President of the supervisory board of Aandarta AG, Bülach

Former CEO Siedlungsgenossenschaft Sunnige Hof, Zürich

Former CEO Aareon Schweiz AG, Bülach

LinkedIn
Werner Diem
Werner Diem
Expert in Finance and Insurances

President of the supervisory board of Diem Versicherungen AG, Frick

Member of the supervisory board of Limmatier Invest AG, Baar

Davor Unternehmensberater bei AXA Winterthur

LinkedIn
Tayfun Celiker
Tayfun Celiker
Manager at various media companies (NZZ, Tamedia)

Director at SVIT (Swiss Association of the Real Estate Industry Switzerland)

Board of Directors in various Swiss companies

Expert and Consultant for Relationship Management

LinkedIn
ICO Portal ICO Portal
ICO Portal ICO Portal

ICO Portal ICO Portal
ICO Portal ICO Portal
ICO Portal ICO Portal
ICO Portal ICO Portal
ICO Portal ICO Portal

STONE

THE REAL COIN

 

ICO Portal ICO Portal