SSS

 

STONE COIN'un amacı nedir?

 

Amacımız, etkili bir GERÇEK KALKAN'a (REAL SHIELD) sahip sürdürülebilir, saygın ve geleceğe yönelik bir ödeme Token'i piyasaya sunmaktır.

 

Bir GERÇEK KALKAN‘ın (REAL SHIELD) amacına nasıl ulaşılabilir?

 

Bu amaçla, Token satışlarından elde edilen net sermaye (vergi/ücretler düşüldükten sonra) sürdürülebilir bir Avrupalı gayrimenkul portföyünün geliştirilmesinde kullanılacaktır.

 

GERÇEK KALKAN (REAL SHIELD), şirketin uzun vadeli varlığını ve dolayısıyla ödeme aracı Token için kabul noktası ağının daimi varlığını hedeflemektedir.Bu, gayrimenkul portföyünün yarattığı gelirle kalıcı olarak finansal açıdan teminat altına alınacaktır.

 

GERÇEK KALKAN’ın (REAL SHIELD) iç değeri zamanla nasıl artıyor?

 

Gayrimenkul portföyünden elde edilen gelirler, STONE COIN AG'nin hissedarlarına dağıtılmayacak, ancak portföyün genişletilmesi için biriktirilecek ve kullanılacaktır. Ayrıca, profesyonel varlık yönetimi ve fırsat odaklı bir yatırım stratejisi, edinilen gayrimenkullerin değerini artırmak amacıyla da GERÇEK KALKAN‘ın (REAL SHIELD) kalıcı olarak genişletilmesini hedeflemektedir.

 

Token sahipleri, herhangi bir şekilde GERÇEK KALKAN‘a (REAL SHIELD veya mülk portföyüne erişebilir mi?

 

Hayır, Token sahipleri gayrimenkul portföyüne veya gelirine erişemez. GERÇEK KALKAN‘ın (REAL SHIELD) iç uzun vadeli güvenliği için gayrimenkul portföyünün mülkiyeti ve kalıcı olarak işletme hakkı THE STONE COIN AG'dedir. Gayrimenkul portföyünden elde edilen net gelirler, THE STONE COIN AG tarafından bütünüyle biriktirilecek ve gayrimenkul portföyünün genişletilmesi için kullanılacaktır.

 

Token, gayrimenkul portföyüne, bireysel gayrimenkullere veya gelirlerine karşı haklar veya hak talepleri verir mi?

 

Hayır, Token ne bir hak sağlar, ne de gayrimenkul portföyü (veya tek bir gayrimenkul) veya bunun gelirleri konusunda haklar sağlar.

 

GERÇEK KALKAN‘ın (REAL SHIELD) iç uzun vadeli güvenliği için gayrimenkul portföyünün mülkiyeti ve kalıcı olarak işletme hakkı THE STONE COIN AG'dedir.

 

Gayrimenkul portföyünden elde edilen net gelirler, THE STONE COIN AG tarafından bütünüyle biriktirilecek ve GERÇEK KALKAN‘ın (REAL SHIELD) iç genişletilmesi için kullanılacaktır.

 

Token sahipleri gayrimenkul portföyü gelirlerinden hak iddia edebilirler mi?

 

Hayır, gayrimenkul portföyünden elde edilen net gelirler, STONE COIN AG'ye geçer ve bu GERÇEK KALKAN (REAL SHIELD) tarafından bütünüyle biriktirilecek ve GERÇEK KALKAN‘ın (REAL SHIELD) genişlemesinde kullanılacaktır.

 

STONE COIN bir güvenlik (security) veya yatırım (utility) tokeni mi?

 

Hayır, STONE COIN tamamen ödenen - yani, gayrimenkul tarafından desteklenen saf bir nakit token. Klasik bir ERC20 sembolü olarak o kripto-nakit seçeneği olarak tür işlemlerde (doğrudan transferi, döviz, kabul noktalarının ...) kullanılmaktadır.

 

Gayrimenkul portföyünün sahibi kimdir?

 

GERÇEK KALKAN‘ın (REAL SHIELD) uzun vadeli güvenliği için gayrimenkul portföyünün mülkiyeti ve kalıcı olarak işletme hakkı sadece THE STONE COIN AG'dedir.

 

THE STONE COIN AG'nin sahibi kimdir?

 

THE STONE COIN AG, bu şirketin tamamına sahip olan Limmatier Invest AG'nin bir yan kuruluşudur.

 

THE STONE COIN AG'nin gayrimenkul portföyünün işleyişi kalıcı olarak korunuyor mu?

 

Evet, THE STONE COIN AG, Token ihracı kapsamında net olarak (maliyetler/vergiler düşüldükten sonra) elde edilen gelirlerin uluslararası fırsatları dikkate alarak sahipliğinde bir Avrupa gayrimenkul portföyünü yapılandırmak ve sürdürmek için kullanılacağını garanti eder.

 

STONE COIN hangi kullanım özelliklerini sunuyor?

 

STONE COIN'in kavramı ve karakteri bir ödeme tokenidir. Bu, cüzdanlar arasında transfer ile ilgili kabul konumlar için ödeme olarak olarak kullanılabileceği anlamına gelmektedir.

 

Diğer birçok kripto para gibi, STONE COIN’da ilgili kriptoborsasinda önemli yerini alicaktir. Token sahipleride buna erkenden katılma firsatına katılabilirler. Ayrıca borsa listeleri STONE COIN'in satışı yoluyla kısa vadeli bir likidite seçeneği sunmaktadır.

 

STONE COIN için kabul noktaları olacak mı?

 

STONE COIN için şu an, bunu ödeme aracı olarak kabul edecek kabul noktaları oluşturulmaktadır.

 

Kaç kabul noktaları olacak?

 

Şu anda 2.000 kabul noktası ön yeterlik aşamasındadır. Kabul ağı gelecekte sürekli olarak genişleyecektir.

 

STONE COIN hangi partilerde pazara çıkıyor?

 

STONE COIN her biri birbirini izleyen beş ardışık 200 milyon tokenlik seri halinde piyasaya sürülecektir.

 

Token miktarı daha sonra artırılabilir ve seyreltilebilir mi?

 

Yayılan STONE COIN'lerin sayısı bir milyar tokenla sınırlıdır.

 

Token miktarı daha sonra artırılabilir ve böylece yaygınlaştırabilir mi?

 

Hayır, toplam Token sayısı bir milyar ile sınırlıdır. Kesinlikle başka bir artış olmayacaktır. Bu GERÇEK KALKAN‘ın (REAL SHIELD) değerinin, token miktarındaki müteakip artışla seyreltilmemesini sağlayacaktır.

 

Şirket tokenları tutuyor mu?

 

Tüm tokenlar, tanımlı beş parti halinde pazara sunulur. THE STONE COIN AG, tokenlerin tüm hacmini piyasaya sürmek istiyor.

 

STONE COIN'nın başlangıç fiyatı nerede?

 

STONE COIN bu web sayfası veya ICO portalini üzerinden satın alındığında, alım fiyatı 2,00 CHF/Token'dir. Bu web sitesi için minimum satın alma miktarı 10.000 STONE COIN'dır (başvuru başına).

 

STONE COIN’u nereden alabilirim?

 

STONE COIN'u doğrudan THE STONE COIN AG'den veya uluslararası distribütörlerimizden satın alabilirsiniz.

 

STONE COIN'nun satın alınması için minimum miktar nedir?

 

Bu web sitesi aracılığıyla ve THE STONE COIN AG üzerinden satın alındığında talep başına minimum miktar, 1 Temmuz 2018 tarihinden itibaren 10'000 STONE COIN olacaktır.

 

Ayrıca 10'000 tokendan daha küçük miktarlar alabilir miyim?

 

Bayilerimizden 10'000 'dan daha az token miktarları temin edilebilir.

 

ABD vatandaşı olarak STONE COIN'i satın alabilir miyim?

 

Ne yazık ki ABD vatandaşı, ABD vatandaşı veya ABD yeşil kart sahibi olarak, THE STONE COIN AG ve distribütörlerinden STONE COIN elde edemeyeceksiniz.

 

STONE COIN veya STONE COIN ile ilgili riskler nelerdir?

Riskler hakkında daha fazla bilgiyi nerede bulabilirim?

 

Kripto piyasaları yüksek dinamizm, oynaklık ve düşük öngörülebilirlik ile karakterizedir. Bu durum, STONE COIN'in sahibi için ilginç fırsatlara ve ayrıca ciddi risklere de yol açmaktadır.

 

İlgili taraflar, STONE COIN'u satın alma işleminin kayıp riskini içerdiğini bilmelidir. Mevcut diğer bilgilere ek olarak, STONE COIN'i satın almadan önce, ilgili risk faktörlerini dikkatle dikkate almalıdır.

 

STONE COIN ve onun satın alınmasıyla ilgili temel risklere genel bir bakış için Whitepaper'de sayfa 13f'ye bakın.

 

STONE COIN'i doğrudan bu web sitesinden satın alabilir miyim?

 

Hayır. Bu web sitesine tıklayarak STONE COIN alamazsınız. STONE COIN'in satın alımını ayrıntılı olarak ele alın. Daha sonra ilgileniyorsanız, bu web sitesindeki formu kullanarak bir STONE COIN isteği başlatabilirsiniz. İsteğiniz üzerine derhal sizinle iletişime geçeceğiz.

 

STONE COIN satılırken hangi ödeme şekli kabul edilir?

 

THE STONE COIN AG’de farklı kripto paraları (özellikle Bitcoin ve Ether) ödeme aracı olarak kabul edilir. Distribütörlerimiz ayrıca çeşitli kripto para birimleri ve diğer ulusal para birimleri kabul eder. Detaylar ilgili dağıtım ortakları tarafından düzenlenir.

 

STONE COIN'i ne zaman satın alabilirim?

 

Ağustos 2018'den itibaren STONE COIN'ı bu web sitesi üzerinden veya çeşitli distribütörlerimiz aracılığıyla satın alabilirsiniz.

 

Limmatier Invest AG, Baar (Kanton Zug) şirketinin hissedarına kısmen dağıtılan token satışından elde edilen sonuçlar paylaştırılacakmı?

 

Hayır, harcama gider ağında alınan sermaye (= vergi sonrası / cost), sürdürülebilir bir Avrupa gayrimenkul portföyünün - GERÇEK KALKAN (REAL SHIELD) - geliştirilmesine yatırılacaktır.

 

Tokenları ne zaman ve nasıl alırım?

 

Ödeme alındıktan sonra doğrudan aktarılan tokenı alacaksınız. Burada, belirttiğiniz uygun cüzdanlara aktarma veya fiziksel (çevrimdışı) STONE COIN cüzdanının teslimatı arasında seçim yapabilirsiniz.

 

Fiziksel STONE COIN cüzdanı nedir?

 

Güvenlik nedenleriyle, birçok ilgililer, "çevrimiçi dünya" dışında büyük miktarda tokenları saklamayı tercih eder. Bu, fiziksel STONE COIN’in amacıdır. Bu, STONE COIN ürününün çevrimdışı depolama seçeneğine sahip, basit bir çevrimdışı cüzdandır. Sadece STONE COIN-CÜZDAN'ın sahibi, STONE COIN'i başka bir cüzdanda ne zaman aktaracağını belirler. Üretim maliyetlerinden dolayı, sadece en az 10'000 STONE COIN satın alınırsa, STONE COIN cüzdanlar sunulmaktadır.

 

STONE COIN için hangi cüzdanlar uygundur?

 

Temel olarak, ERC20 tokenlerini barındırabilen tüm cüzdanlar uygundur. ERC20 jetonları, Ethereum ağında belirteçlerdir. Bu nedenle, bir Ethereum özel anahtarı gerektirir.

 

İlgili kripto borsaları / pazar yerleri hakkında nereden bilgi alabilirim?

 

THE STONE COIN AG, STONE COIN'in bu internet sitesinde işlem göreceği kripto borsaları / pazar yerleri hakkında zamanında bilgi sunacaktır.

 

GERÇEK KALKAN’ın (REAL SHIELD) gayrimenkul portföyü ne zaman başlıyor?

 

Gayrimenkul portföyünün inşaatı, Ön ICO'nun tamamlanmasından hemen sonra başlar. Gayrimenkul portföyünün yapısı, THE STONE COIN AG'nin web sitesinde sürekli olarak belgelenecektir. Bu, GERÇEK KALKAN‘ın (REAL SHIELD) gelişimine ve kapsamına doğrudan bir bakış sağlar.

 

Gayrimenkul portföyünü oluşturmak için fonlar mı kullanılıyor?

 

Token ihracından alınan net sermaye (= maliyet / cost), sürdürülebilir bir Avrupa gayrimenkul portföyünün geliştirilmesine yatırılacaktır.

 

Gayrimenkul portföyünü nerede bulabilirim?

 

Gayrimenkul portföyünün yapısı, "Gayrimenkul" menü başlığı altında THE STONE COIN AG'nin web sitesinde sürekli olarak belgelenecektir. Bu, GERÇEK KALKAN‘ın (REAL SHIELD) gelişimine ve kapsamına doğrudan bir bakış sağlar.

 

Gayrimenkul portföyünden elde edilen sonuçlar THE STONE COIN AG'nin hissedarlarına dağıtılacak mı?

 

Hayır, gayrimenkul portföyü aracılığıyla elde edilen sonuçlar dağıtılmamakta, biriktirilmekte ve portföyün korunmasına ve genişletilmesine yatırım yapılmaktadır. Bu, zaman içinde büyüyen bir GERÇEK KALKAN (REAL SHIELD) için merkezi bir temel sağlar.

 

Gayrimenkuller üzerindeki GERÇEK KALKAN‘ın (REAL SHIELD) altın veya elmasa göre avantajı nedir?

 

İyi ve dengeli bir Avrupa gayrimenkul portföyünün, örneğin spekülatif altından daha yüksek değer kararlılığı sunması beklenmektedir. Ayrıca, gayrimenkulün, altın veya elmasların aksine, kiralamanın kalıcı değer kazanması, değer korumasına ve emlak portföyünün genişletilmesine yatırım yapılabilmesi de çok önemlidir. Gayrimenkul portföyü böylece değerli ve büyüyen GERÇEK KALKAN (REAL SHIELD) için uygun koşulları oluşturur.

 

Projenizin - diğer kripto yaklaşımlarının aksine - işe yarayacağından ve piyasada uzun sürecek süreceğinden bu kadar emin olmanızı sağlayan şey nedir?

 

Aslında, dot-com'daki benzer şekilde, piyasaya aynı derecede hırslı ve cesur konseptlerle giren birçok proje gözlemlenebilir. Bu kavramlar genellikle uygulamadan sonra temel olarak uyarlanmalı veya ilgili denetleyici makamlar tarafından eleştirel olarak değerlendirilmelidir. Bu kripto projelerinin bir kısmının yine çok fazla para kaybedeceği ve hatta iyi fikirlerin bir kısmının asla kar bölgesine ulaşmayacağı beklenmektedir.

 

STONE COIN’da kavramsal deneyler hariç tutulur. Uluslararası uzmanlardan oluşan deneyimli bir ekip, STONE COIN ile on dört aylık bir proje geliştirmede açık, yenilikçi ve pazarlanabilir bir simge konsepti geliştirdi.

 

Başarılı bir proje, kripto mekanizmalarının kural ve özelliklerinin yanı sıra, başarılı organizasyonların oluşturulmasında ve yönetilmesinde geniş deneyime sahip olmasını gerektirir. STONE COIN başarı için tam olarak bu şartı yerine getiriyor. Tipik start-up'lardan farklı olarak, STONE COIN, tanımlanmış bir strateji ve pazarlama konsepti, güçlü bir satış ekibi ve güçlü bir organizasyona sahip açık bir iş modeline sahiptir. STONE COIN: "Eski Okul, Kripto-Pazar ile buluşuyor".

 

 

SSS